Незгодний з “формулою Штайнмаєра” Порошенко три роки тому “топив” за неї

Незгодний з “формулою Штайнмаєра” Порошенко три роки тому “топив” за неї
Незгодний з “формулою Штайнмаєра” Порошенко три роки тому “топив” за неї

Судячи з відео, тодішній президент України у 2016 році погоджувався на “формулу Штайнмаєра”. Екс-президент України Петро Порошенко, як свідчить відео за 2016 рік, мав намір підписати “формулу Штайнмаєра”. Об этом сообщает nedelya.in.ua со ссылкой на СМИ.

А зараз називає її “капітуляцією” країни. “Було окреме обговорення питання підготовки до виборів, і домовилися продовжити на рівні експертів, на рівні робочих груп, роботу з підготовки концепції виборчого законодавства, імплементації так званої “формули Штайнмаєра”, – заявляв тоді п’ятий глава держави. А зараз Порошенко, який у 2016 році погоджувався на “формулу Штайнмаєра”, її активно критикує та називає “російською вигадкою”. “Ніякої “формули Штайнмаєра” не існує в природі. Це все російська вигадка.

До вчорашнього дня жоден представник України ні в усній, ні в письмовій формі не підтримував цю формулу. І я як безпосередній учасник переговорів у нормандському форматі говорив, що цю ініціативу неодноразово намагався протиснути Володимир Путін.

“Формула Штайнмаєра” придумана в Кремлі та захищає російські інтереси”, – заявив екс-президент.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/332129-nezgodnij_z_formuloju_shtajnmajera_poroshenko_tri_roki_tomu_topiv_za_neji”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя