Нова очільниця Мінсоцполітики Соколовська представила свою команду


34-річна міністр соціальної політики Юлія Соколовська ввечері у п’ятницю, 6 вересня 2019 року, назвала своїх основних людей в очоленому нею відомстві

Про це вона написала у Facebook, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает panorama-mukachevo.in.ua со ссылкой на СМИ.

“В ній (команді — ред) і нові обличчя, і фахівці, які добре зарекомендували себе у відповідних сферах. Ми на початку свого шляху, проводимо інвентаризацію і швидко входимо в курс справ. Уже скоро наше бачення буде представлене в Програмі дій уряду”, — написала вона.

Заступник міністра Сергій Ніжинський. На ньому — міжнародна діяльність, євроінтеграція, антикорупційна політика та протидія торгівлі людьми.

Читайте також: Хто є хто в уряді Олексія Гончарука: повне досьє

Заступник міністра Олег Коваль. Його напрямок: співпраця з регіонами для побудови простих і ефективних процедур, побудова прозорої взаємодії людини та держави. Доступний і зрозумілий соціальний сервіс – це до нього.

Радник міністра Наталія Кириченко. Вона куруватиме аналіз мережі закладів соціальної сфери, якість та доступність соціальних послуг, а також напрямок інституційного догляду та виховання дітей.

Радник міністра — Артем Дехтяренко. Під його контролем – взаємодія з медіа, комунікації реформ та PR.

  • Нагадаємо, 29 серпня 2019 року достроково обрана Верховна Рада України проголосувала за новий склад уряду, в якому міністром соціальної політики призначено Юлію Соколовську.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/07/nova_ochilnycya_minsocpolityky_sokolovska_predstavyla_svoyu_komandu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя