"Укроборонпром" налагодив серійну модернізацію танків Т-64 (відео)

При модернізації в бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує розпізнавання і знищення.

Об этом сообщает face-n.info со ссылкой на СМИ.

ДП "Львівський бронетанковий завод" налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які оснащені тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації і нової динамічним захистом. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", передають Патріоти України.

За даними концерну, при модернізації в бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах.

У той же час інші члени екіпажу отримають нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. "Ці прилади мають високу стійкість до світлових перешкод, вони не чутливі до засвітки навіть при використанні противником спеціальних перешкод в інфрачервоному діапазоні", — розповіли в "Укроборонпромі".
"Крім того, вони встановлюються на штатні кріплення і підключаються до електричної мережі танка без її зміни, що дозволяє значно зменшити час і витрати для інтеграції пристроїв в системи бойової машини", — додали в концерні.
Повідомляється, що також Т-64 зразка 2017 року одержав нову динамічну захист, яка значно підсилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасів типу "ударне ядро".

"Ще однією особливістю Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства "Оризон-Навігація", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровий системі, дозволяє в режимі" онлайн "обмінюватися надійно зашифрованими даними" , — сказано в повідомленні.

За інформацією ДК, дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачем всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.
Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійну захищену від перешкод і перехоплення зв’язок на дистанції до 70 кілометрів. Відзначається, що раніше модернізацію танків Т-64 до цього рівня проводив тільки "Харківський бронетанковий завод" "Укроборонпрому", який вже направив в українську армію понад півтори сотні Т-64 зразка 2017 року.
А завдяки потужностям "Львівського бронетанкового заводу" процес переозброєння української армії модернізованими машинами буде проходити значно швидше.

В "Укроборонпрому" відзначили, що потужності цих двох танкових підприємств дозволяють, при наявності стабільного замовлення і фінансування з боку замовника, провести модернізацію всіх Т-64 в найближчій перспективі.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ukroboronprom-nalahodyv-seriinu-modernizatsiiu-tankiv-t-64-video-290928.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя