Ruslana Rymarska: "Сьогодні збулася мрія випускниці Академія жіночого ..."

Ruslana Rymarska в facebook:

Сьогодні збулася мрія випускниці Академія жіночого лідерства Ruslana Rymarska - вона познайомилася з Мадлен Олбрайт, а до того фантастично змінила своє життя і життя навколо себе, довівши, що жінки-лідерки можуть все - варто лише поставити перед собою мету і крокувати до неї з дня у день. Колими разом з National Democratic Institute - NDI запускали свого часу першу Академію жіночого лідерства, ми саме таких жінок і мріяли побачити в Україні - рішучих, енергійних, професійних та наполегливих. Тепер ми мріємо про нових випускниць нових Академій - мережа жінок-лідерок в Україні має розширюватися - нам всім є над чим і заради чого працювати! Мрійте і Ви! І йдіть до своєї мети! Разом з Олена Єна Об этом сообщает tvgold-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мріяти треба велико! - так казав п.Богдан Гаврилишин. Сьогодні отримала підтвердження цьому Рік тому я написала, що маю мрію познайомитися з Мадлен Олбрайт - ... однією з найпотужніших жінок-політиків світового масштабу. Я часто звертаюся до її висловів та отримую натхнення від них. Це одна і з тих жінок, котра надихає на рух вперед та віру в своі сили! Сьогодні ця мрія збулася завдяки Академія жіночого лідерства та National Democratic Institute - NDI ! У 2015 році я мала чудовий шанс стати учасницею І Академії, де отримала нові знання, нові усвідомлення, менторську підтримку від Олена Єна та однодумниць, а найголовніше - посилила віру у своі сили! У своі сили реалізувати амбітні цілі!

Пройшло небагато часу - трохи більше 1,5 року, за котрий я навчилася нарешті розмовляти англійською, разом із колегами Реформи разом реалізувала проект Розвитку громад Львівщини, що сприяє реформі децентралізації, запустила новий бізнес-проект Сімейна Пекарня Будьмо здорові - перший український виробник безглютенового печива, і при цьому залишалася мамою і дружиною! До чого це я все відверто скажу, що це не легко, і всі ці, та інші досягнення - це щоденна напружена праця, сон по 4-5 год. Але я щаслива і вдячна Богу за все, що вдається, і що не вдається також! І так, в мене в житті все сплановано, як і було ще у 2005 році! Є цілі, котрі ще потрібно реалізувати, і я постійно працюю над цим, деякі зявляються в процесі! І є те, що мене надихає постійно мої діти! І вони знають про це, так само як і знають, що кожен з нас має свою місію у житті! Знають про мою місію! А я допомагаю їм, щоб вони знайшли свою! І завжди кажу мріі здійснюються! Для цього потрібно лише їх мати, вірити в них і діяти! # dreambigRuslana Rymarska
Ruslana Rymarska


ТОП новости

Вход

Меню пользователя